Uitslag open indoor CD junioren 16 januari 2011
Jongens junioren D
40mH - series
1 Dalenberg Lekan Atledo 7.40sec
2 Gelderblom Pelle AV '56 7.64sec
3 Leeuw de Julian       AV Sprint 7.66sec
4 Dano Jonas AV Sprint 7.94sec
5 Kock de Arjen        SV Diomedon 8.01sec
6 Mensen Pepijn AV Sprint 8.07sec
7 Brouwer Ruben THOR 8.19sec
8 Kuijs Glenn AV Sprint 8.23sec
9 Blerck van Freek     AV Sprint 8.56sec
10 Mallens Tijn AV Sprint 8.64sec
11 Coenegracht Boudewijn AV Sprint 8.70sec
12 Dingenouts Lars AV Sprint 9.25sec
13 Kock de Frank         SV Diomedon 9.36sec
14 Gils van Joeri       AV Sprint 9.76sec
Ronde de Melvin      AV '40 DQ
40mH - finale
1 Dalenberg Lekan Atledo 7.18sec
2 Gelderblom Pelle AV '56 7.53sec
3 Leeuw de Julian       AV Sprint 7.55sec
4 Dano Jonas AV Sprint 8.03sec
5 Kock de Arjen        SV Diomedon 8.08sec
600m
1 Oonincx Martin THOR 1.54.85min
2 Brouwer Ruben THOR 2.01.16min
3 Blerck van Freek     AV Sprint 2.02.47min
4 Thommassen David AV Sprint 2.04.05min
5 Overtoom Stein AV Startbaan 2.07.20min
6 Overzier Gijs AV Groene Ster 2.07.95min
7 Dingenouts Lars AV Sprint 2.11.42min
8 Kock de Arjen        SV Diomedon 2.13.92min
9 Jansen Siem AV Groene Ster 2.22.81min
10 Huijsmans Stijn AV Sprint 2.23.13min
11 Kock de Frank         SV Diomedon 2.23.80min
12 Surewaard Jelmer AV Groene Ster 2.35.62min
13 Stoop Sebastian AV Groene Ster 2.39.72min
14 Westhoff Geoffrey AV Groene Ster 2.45.38min
hoog - kwalificatie
Mallens Tijn AV Sprint 1.36  m
Dalenberg Lekan Atledo 1.36  m
Dano Jonas AV Sprint 1.31  m
Leeuw de Julian       AV Sprint 1.31  m
Coenegracht Boudewijn AV Sprint 1.31  m
Oonincx Martin THOR 1.31  m
Blerck van Freek     AV Sprint 1.31  m
Kock de Arjen        SV Diomedon 1.31  m
Dirkzwager Lars AV '56 1.31  m
Hair de Wislet         AV Groene Ster 1.26  m
Pluijm van der Jasper    AV Sprint 1.26  m
Overzier Gijs AV Groene Ster 1.21  m
Ronde de Melvin      AV '40 1.21  m
Merode van Sven       ARV Achilles 1.21  m
Mensen Pepijn AV Sprint 1.21  m
Dingenouts Lars AV Sprint 1.16  m
Surewaard Jelmer AV Groene Ster 1.16  m
Overtoom Stein AV Startbaan 1.16  m
Stoop Sebastian AV Groene Ster 1.11  m
Kock de Frank         SV Diomedon 1.11  m
Thommassen David AV Sprint 1.06  m
Ernest Casper THOR 0.00  m
Westhoff Geoffrey AV Groene Ster 0.00  m
Brouwer Ruben THOR 0.00  m
Gils van Joeri       AV Sprint 0.00  m
hoog - finale
1 Dalenberg Lekan Atledo 1.50  m
2 Mallens Tijn AV Sprint 1.35  m
3 Oonincx Martin THOR 1.35  m
4 Leeuw de Julian       AV Sprint 1.35  m
5 Blerck van Freek     AV Sprint 1.27  m
5 Dirkzwager Lars AV '56 1.27  m
5 Kock de Arjen        SV Diomedon 1.27  m
8 Coenegracht Boudewijn AV Sprint 1.27  m
kogel - kwalificatie
1 Gelderblom Pelle AV '56 7.97  m
2 Leeuw de Julian       AV Sprint 7.78  m
3 Coenegracht Boudewijn AV Sprint 7.25  m
4 Hair de Wislet         AV Groene Ster 7.15  m
5 Kuijs Glenn AV Sprint 7.06  m
6 Dirkzwager Lars AV '56 6.82  m
7 Blerck van Freek     AV Sprint 6.69  m
8 Jansen Siem AV Groene Ster 6.67  m
9 Kock de Arjen        SV Diomedon 6.24  m
10 Ronde de Melvin      AV '40 6.12  m
11 Pluijm van der Jasper    AV Sprint 6.07  m
12 Dano Jonas AV Sprint 5.91  m
13 Oonincx Martin THOR 5.89  m
14 Brouwer Ruben THOR 5.46  m
15 Kock de Frank         SV Diomedon 5.42  m
16 Stoop Sebastian AV Groene Ster 5.31  m
17 Westhoff Geoffrey AV Groene Ster 5.28  m
18 Surewaard Jelmer AV Groene Ster 5.28  m
19 Ernest Casper THOR 4.84  m
20 Huijsmans Stijn AV Sprint 4.75  m
kogel - finale
1 Coenegracht Boudewijn AV Sprint 8.86  m
2 Gelderblom Pelle AV '56 8.56  m
3 Hair de Wislet         AV Groene Ster 7.59  m
4 Leeuw de Julian       AV Sprint 7.31  m
5 Dirkzwager Lars AV '56 7.04  m
6 Kuijs Glenn AV Sprint 6.51  m
7 Jansen Siem AV Groene Ster 5.97  m
40m - series
1 Dalenberg Lekan Atledo 6.33sec
2 Merode van Sven      ARV Achilles 6.33sec
3 Oonincx Martin THOR 6.37sec
4 Gelderblom Pelle AV '56 6.48sec
5 Hair de Wislet         AV Groene Ster 6.55sec
6 Mallens Tijn AV Sprint 6.56sec
7 Brouwer Ruben THOR 6.57sec
8 Kuijs Glenn AV Sprint 6.71sec
9 Mensen Pepijn AV Sprint 6.72sec
10 Thommassen David AV Sprint 6.76sec
11 Kock de Arjen        SV Diomedon 6.81sec
12 Dirkzwager Lars AV '56 6.84sec
13 Overtoom Stein AV Startbaan 6.86sec
14 Dingenouts Lars AV Sprint 6.93sec
15 Pluijm van der Jasper    AV Sprint 7.06sec
16 Stoop Sebastian AV Groene Ster 7.15sec
17 Kock de Frank         SV Diomedon 7.22sec
18 Ernest Casper THOR 7.23sec
19 Surewaard Jelmer AV Groene Ster 7.34sec
20 Jansen Siem AV Groene Ster 7.35sec
21 Gils van Joeri      AV Sprint 7.67sec
22 Westhoff Geoffrey AV Groene Ster 8.38sec
23 Huijsmans Stijn AV Sprint 8.45sec
40m - finale
1 Dalenberg Lekan Atledo 6.26sec
2 Merode van Sven      ARV Achilles 6.31sec
3 Oonincx Martin THOR 6.35sec
4 Hair de Wislet         AV Groene Ster 6.48sec
4 Gelderblom Pelle AV '56 6.48sec
Meisjes junioren D
40m - series
1 Langen Amy THOR 6.53sec
2 Wiegel Naomi AV Parthenon 6.59sec
3 Hartendorp Anna THOR 6.63sec
4 Vonk Eva AV Sprint 6.77sec
5 Dekker Amber AV Parthenon 6.87sec
6 Alzate-Ramirez Linda ARV Ilion 6.99sec
7 Kuijs Lexi AV Sprint 7.08sec
8 Burg van den Floor   AV Sprint 7.13sec
9 Loon van Veerle     THOR 7.17sec
10 Alofsen Amber AV Groene Ster 7.18sec
11 Hooydonk van Lisanne  AV Groene Ster 7.30sec
12 Alzate-Ramirez Pamela ARV Ilion 7.32sec
13 Glerum Milou AV Groene Ster 7.37sec
14 Rekveld Fleur THOR 7.40sec
15 Azoum Ellouisa AV Groene Ster 7.58sec
16 Brouwer Maaike AV Groene Ster 7.59sec
17 Derks Karlijn AV Groene Ster 7.79sec
18 Kloek Hanna AV Sprint 8.17sec
19 Holling Kim AV Groene Ster 8.42sec
40m - finale
1 Langen Amy THOR 6.50sec
2 Wiegel Naomi AV Parthenon 6.55sec
3 Vonk Eva AV Sprint 6.68sec
4 Hartendorp Anna THOR 6.81sec
5 Dekker Amber AV Parthenon 6.83sec
40mH - series
1 Wiegel Naomi AV Parthenon 7.89sec
2 Gelling Elien AV Sprint 8.15sec
3 Loon van Veerle     THOR 8.26sec
4 Dekker Amber AV Parthenon 8.39sec
5 Vonk Eva AV Sprint 8.47sec
6 Alzate-Ramirez Linda ARV Ilion 8.96sec
7 Langen Amy THOR 9.06sec
8 Alzate-Ramirez Pamela ARV Ilion 9.62sec
9 Hartendorp Anna THOR 18.46sec
40mH - finale
1 Wiegel Naomi AV Parthenon 7.75sec
2 Gelling Elien AV Sprint 7.86sec
3 Vonk Eva AV Sprint 8.26sec
4 Dekker Amber AV Parthenon 8.61sec
5 Loon van Veerle     THOR 9.05sec
600m
1 Alzate-Ramirez Linda ARV Ilion 2.02.34min
2 Cools Kelsey THOR 2.03.96min
3 Alzate-Ramirez Pamela ARV Ilion 2.09.09min
4 Dekker Amber AV Parthenon 2.11.35min
5 Kuijs Lexi AV Sprint 2.11.80min
6 Loon van Veerle     THOR 2.18.34min
7 Langen Amy THOR 2.18.43min
8 Kloek Hanna AV Sprint 2.25.03min
9 Alofsen Amber AV Groene Ster 2.25.26min
10 Burg van den Floor    AV Sprint 2.26.03min
11 Derks Karlijn AV Groene Ster 2.27.46min
12 Vonk Eva AV Sprint 2.29.31min
13 Azoum Ellouisa AV Groene Ster 2.29.32min
14 Alzate-Ramirez  Jessica ARV Ilion 2.32.12min
15 Holling Kim AV Groene Ster 2.38.40min
Brouwer Maaike AV Groene Ster dnf
hoog - kwalificatie
1 Langen Amy THOR 1.21  m
2 Gelling Elien AV Sprint 1.21  m
3 Alzate-Ramirez Linda ARV Ilion 1.21  m
4 Cools Kelsey THOR 1.21  m
5 Kuijs Lexi AV Sprint 1.21  m
6 Loon van Veerle     THOR 1.21  m
7 Wiegel Naomi AV Parthenon 1.16  m
8 Hoorn Daniek THOR 1.16  m
9 Brouwer Maaike AV Groene Ster 1.16  m
10 Hooydonk van Lisanne       AV Groene Ster 1.16  m
11 Alofsen Amber AV Groene Ster 1.11  m
12 Glerum Milou AV Groene Ster 1.11  m
13 Alzate-Ramirez Pamela ARV Ilion 1.11  m
14 Burg van den Floor    AV Sprint 1.06  m
15 Vonk Eva AV Sprint 1.06  m
16 Derks Karlijn AV Groene Ster 1.01  m
17 Holling Kim AV Groene Ster 0.00  m
hoog - finale
1 Cools Kelsey THOR 1.39  m
2 Langen Amy THOR 1.27  m
3 Alzate-Ramirez Linda ARV Ilion 1.27  m
4 Loon van Veerle     THOR 1.23  m
4 Gelling Elien AV Sprint 1.23  m
4 Wiegel Naomi AV Parthenon 1.23  m
7 Brouwer Maaike AV Groene Ster 0.00  m
7 Kuijs Lexi AV Sprint 0.00  m
kogel - kwalificatie
1 Goossen Lisa AV '40 14.27  m
2 Lee van der Roos   ARV Achilles 10.13  m
3 Langen Amy THOR 9.55  m
4 Cools Kelsey THOR 8.88  m
5 Wiegel Naomi AV Parthenon 8.82  m
6 Brouwer Maaike AV Groene Ster 8.78  m
7 Gelling Elien AV Sprint 8.66  m
8 Alzate-Ramirez Linda ARV Ilion 8.12  m
9 Rekveld Fleur THOR 7.11  m
10 Alofsen Amber AV Groene Ster 7.04  m
11 Alzate-Ramirez Pamela ARV Ilion 6.99  m
12 Hoorn Daniek THOR 6.90  m
13 Derks Karlijn AV Groene Ster 6.61  m
14 Vonk Eva AV Sprint 5.99  m
15 Holling Kim AV Groene Ster 5.70  m
16 Hooydonk van Lisanne       AV Groene Ster 5.65  m
17 Alzate-Ramirez  Jessica ARV Ilion 4.92  m
18 Azoum Ellouisa AV Groene Ster 4.84  m
kogel - finale
1 Goossen Lisa AV '40 14.52  m
2 Lee van der Roos   ARV Achilles 11.69  m
3 Langen Amy THOR 9.54  m
4 Brouwer Maaike AV Groene Ster 9.00  m
5 Gelling Elien AV Sprint 8.86  m
6 Wiegel Naomi AV Parthenon 8.84  m
7 Cools Kelsey THOR 8.77  m
8 Alzate-Ramirez Linda ARV Ilion 7.75  m
Jongens junioren C
40m - series
1 Snoeken Maarten THOR 5.70sec
2 Snepvangers Benno Scorpio 6.01sec
3 Groeneveld Brian AV Groene Ster 6.02sec
4 Heuvel van den Alwin   AV Lopersgroep Deurne 6.16sec
5 Kessel van Dion      Typhoon 6.19sec
6 Maas van der Bas    SV Diomedon 6.44sec
7 Withagen Joram THOR 6.48sec
8 Surewaard Joost AV Groene Ster 6.57sec
9 Timmerman Wesley AV Groene Ster 6.64sec
10 Hooydonk van Martijn       AV Groene Ster 7.18sec
40m - finale
1 Snoeken Maarten THOR 5.72sec
2 Groeneveld Brian AV Groene Ster 6.06sec
3 Snepvangers Benno Scorpio 6.09sec
4 Kessel van Dion      Typhoon 6.18sec
5 Heuvel van den Alwin   AV Lopersgroep Deurne 6.25sec
40mH - series
1 Heuvel van den Alwin   AV Lopersgroep Deurne 7.19sec
2 Groeneveld Brian AV Groene Ster 7.40sec
3 Maas van der Bas    SV Diomedon 7.45sec
4 Snepvangers Benno Scorpio 7.75sec
5 Timmerman Wesley AV Groene Ster 7.96sec
6 Withagen Joram THOR 8.08sec
7 Hooydonk van Martijn       AV Groene Ster 9.35sec
40mH - finale
1 Heuvel van den Alwin   AV Lopersgroep Deurne 7.18sec
2 Groeneveld Brian AV Groene Ster 7.46sec
3 Maas van der Bas    SV Diomedon 7.52sec
4 Snepvangers Benno Scorpio 7.58sec
5 Timmerman Wesley AV Groene Ster 8.11sec
600m
1 Snepvangers Benno Scorpio 1.50.47min
2 Groeneveld Brian AV Groene Ster 1.50.71min
3 Heuvel van den Alwin   AV Lopersgroep Deurne 1.50.82min
4 Maas van der Bas    SV Diomedon 1.50.87min
5 Withagen Joram THOR 1.54.04min
6 Timmerman Wesley AV Groene Ster 2.03.98min
7 Zandbergen Aad AV Groene Ster 2.34.26min
8 Timmermans Bart AV Groene Ster 2.37.40min
hoog
1 Kessel van Dion      Typhoon 1.66  m
2 Snoeken Maarten THOR 1.51  m
3 Surewaard Joost AV Groene Ster 1.46  m
4 Maas van der Bas    SV Diomedon 1.46  m
5 Groeneveld Brian AV Groene Ster 1.36  m
6 Withagen Joram THOR 1.31  m
7 Timmerman Wesley AV Groene Ster 1.11  m
kogel
1 Snoeken Maarten THOR 12.46  m
2 Groeneveld Brian AV Groene Ster 9.30  m
3 Kessel van Dion      Typhoon 8.54  m
4 Maas van der Bas    SV Diomedon 7.70  m
5 Timmerman Wesley AV Groene Ster 6.22  m
6 Hooydonk van Martijn       AV Groene Ster 5.84  m
7 Zandbergen Aad AV Groene Ster 4.95  m
8 Timmermans Bart AV Groene Ster 4.77  m
Meisjes junioren C
40m
1 Haaften van Laura     AV Groene Ster 6.06sec
2 Suijkerbuijk  Effi AV Groene Ster 6.36sec
3 Bus Djely THOR 6.59sec
4 Ginneken van Daphne      AV Groene Ster 7.56sec
Meeuwissen Milou THOR dnssec
40mH
1 Haaften van Laura     AV Groene Ster 7.10sec
2 Bus Djely THOR 7.76sec
3 Suijkerbuijk  Effi AV Groene Ster 7.90sec
4 Meeuwissen Milou THOR 8.37sec
hoog
1 Kamp Jennie AV Groene Ster 1.31  m
2 Suijkerbuijk  Effi AV Groene Ster 1.31  m
3 Bus Djely THOR 1.26  m
4 Stallen Milot AV Groene Ster 1.21  m
5 Meeuwissen Milou THOR 0.00  m
5 Ginneken van Daphne      AV Groene Ster 0.00  m
kogel
1 Baartmans Frederique SV Diomedon 8.71  m
2 Meeuwissen Milou THOR 6.76  m
3 Stallen Milot AV Groene Ster 6.57  m
4 Bus Djely THOR 6.50  m
5 Ginneken van Daphne      AV Groene Ster 5.38  m
600m
1 Haaften van Laura     AV Groene Ster 2.01.63min
2 Stallen Milot AV Groene Ster 2.06.21min
3 Bus Djely THOR 2.13.78min
4 Kamp Jennie AV Groene Ster 2.23.26min
5 Ginneken van Daphne      AV Groene Ster 2.37.96min